Zdravie

Chrípka - Prírodná liečba

MUDr. Igor Bukovský
Chrípka - Prírodná liečba

Na jeseň prichádza chladné a sychravé počasie, ktoré sprevádzajú pravidelné chrípkové epidémie. Už zase nás budú televízne reklamy presviedčať, že práve oni majú ten zázračný liek na chrípku. Zatiaľ sa však nič také nevynašlo a jediné čo môžete urobiť je pomôcť vášmu imunitnému systému aby si s vírusmi poradil sám.

Alergie - prírodná liečba

Ondrej Végh

Stávajú sa jedným z najčastejších ochorení ľudí vo vyspelých krajinách. Však sa aj zaraďuje medzi civilizačné choroby. Niektorou formou alergie dnes trpí vyše štvrtina ľudí. Najznámejšia je asi senná nádcha a na ňu nadväzujúca astma. Menej známe , ale nie menej rozšírené, sú rôzne potravinové alergie a alergie na rôzne chemické látky. Väčšinou ani nevieme, prečo sa nám zhoršuje stav kože, nie je nám dobre od žalúdka, alebo nás bolí hlava. Otázkou však ostáva, čo s tým. Názorov a rôznych liečebných metód s rôznou účinnosťou je mnoho.

Urinoterapia - liečba vlastným močom

redakcia

Liečenie s pomocou vlastného moču udivuje svojou účinnosťou a všestrannosťou. Hovorí sa o ňom už v indickej knihe Damar Tantra, starej 5 tisíc rokov. Moč sa v nej nazýva božským nektárom, ktorý zaháňa choroby a starobu. Podľa nej pitie vlastného moču behom jediného mesiaca vylieči všetky choroby a očistí telo.

Syndikovať obsah