1. BRATISLAVSKY VEGETARIANSKY PLES - 12.3.2011

Pozývame vás na prvý ročník

BRATISLAVSKÉHO VEGETARIÁNSKEHO PLESU

ktorý sa uskutoční 12.3.2011 v Slovgaste, Vlčie hrdlo č. 2 (pri Slovnafte)

Ples začína o 19:00 h (príchod hostí 18:30 h - 18:45 h)

Cena lístka 40 eur. (Zľavnená cena 35 eur: účastníci kurzov a členovia Jogy v dennom živote, zamestnanci Slovnaftu, držitelia bratislavskej mestskej karty)

Rezervácia vstupeniek prebieha on-line cez internetové stránky.

PREČO VEGETARIÁNSKY

Cieľom plesu je propagácia myšlienok vegetariánstva a zdravého životného štýlu. Niežeby tieto idey neboli dostatočne verejnosti známe, ale veľakrát nám chýba rada, odporúčanie či návod ako zdravšie žiť. Mnohí by radi, ale nevedia ako začleniť túto zdravú stravu do jedálnička svojho, ako aj svojej rodiny.

Zdravý životný štýl v sebe zahŕňa kvalitnú stravu, správny pohyb a dych a takisto pozitívne myslenie. Preto chceme formou praktického predstavenia mnohých druhov zdravých vegetariánskych jedál, receptov ako aj poskytnutím rád a odporúčaní našimi partnerskými organizáciami (www.csvv.cz, www.JogavDennomZivote.sk), pomôcť tým, ktorí hľadajú spôsob ako skvalitniť svoj jedálniček, ale aj celkový životný štýl.

PREČO PLES

V Bratislave chýba podujatie takéhoto charakteru. Prípravou tohto plesu chceme ukázať, že skvelá zábava sa dá zažiť aj v kruhu priateľov holdujúcich zdravému životnému štýlu, s vegetariánskym menu a bez alkoholu.